Co se s námi děje?

6. dubna 2018 v 7:39 | Tessie |  Život se psem
Rozhodla jsem se napsat takhle po ránu rychlý článek, protože jste o nás dlouho neslyšeli. Upřímně jsem nějakou dobu neměla na blog čas, ale budu se snažit to napravit, protože i s tím minimem článků (přesněji se sedmi články) jste docela aktivní a to mě těší :) Co se tedy u nás za tu dobu stalo?Pár nejdůležitějších věcí na začátek:
- Bailey je po kastraci (proběhla naprosto v pořádku a bez komplikací - hoďte mi do komentářů reakci, jestli chcete i článek o kastracích :) )
- Bailey chodí na volno (po půl roce na stopovačce, jupí)
- koupili jsme auto (a díky tomu jsme mohli jet na focení za mou skvělou kamarádkou, info i fotky určitě v nejbližších dnech přibydou)
- u mě v práci proběhla změna směn (budu se tedy snad moct věnovat blogu častěji)
- nastalo jaro (zas tak často se tedy věnovat blogu nebudu :D)

Plán na brzkých pár dní - na jaké články se můžete těšit:
- první Baileyina koupačka (ta už tak trochu proběhla, ale smočila jen packy)
- první seznámení s koňmi (tak to bude hrůza, to vím už teď)
- zakoupení obojku Foresto (můžete se těšit na rozsáhlý článek o antiparazitikách)
- CESTA NA SLOVENSKO za mojí úžasnou kamarádkou, samozřejmě pojedu i s Bai

A aktuálně? Teď se chystám do práce. Mám špinavé kalhoty z včerejšího venčení, kdy jsme byly i na psím hřišti a Bai na mě samou radostí prostě skákat musela. Díky bohu, že jsou v práci lidi zvyklí, že máme psy, takže sem tam nějaký chlup (popravdě hodně moc chlupů) na oblečení máme, nějakou tu špínu nevyjímaje. V sobotu mě čeká nákup ryb a rostlinek do našeho příšerně vypadajícího akvária v práci, o které se starám jen já (a dost to podle toho vypadá), a potom výlet. V neděli se musím už po půl roce dokopat na koně, abych zjistila, na čem všem se tam dá ještě jezdit a jestli všechny kobyly zas nejsou březí :D Teď ještě Bai brát nebudu, ale za dva tři týdny se s tím budeme muset poprat.

A na co nesmím zapomenout, hned jak budou všechny fotky z focení hotové, BUDEME MÍT KONEČNĚ NOVÝ LAYOUT BLOGU, od skvělé a velmi šikovné slečny Domči :)

Mějte se krásně a těšte se na nové články :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama